search

השמת מומחים

 Experis ברחבי העולם

 

דף הבית  >  חדש>השמת בכירים

השמת בכירים

השמת בכירים במגזר העסקי והפרטי בשוק הישראלי, ידועה כתהליך מורכב הדורש גיבוש של מנגנוני השמה איכותיים ומקצועיים, המורכבים מאנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים בתחום המשאב האנושי, המכירים על בוריים את תנאי העסקתם של בכירים ואת רזי הדרישות והכישורים הניהוליים הנדרשים עבור כלל התפקידים הבכירים בסקטורים השונים במשק.

שילוב הידע המקצועי יחד עם מנגנוני השמה יעילים עשויים להבטיח הלימה מלאה בין השמת בכירים ובין מכלול הדרישות, הכישורים והניסיון הניהולי המצופים ממנהלים בכירים במשק הישראלי.

לנוכח מגמות שונות המציפות את שוק העבודה הישראלי, אנו עדים בשנים האחרונות לתנודה דינאמית ומואצת של מנהלים בכירים בין ענפי המשק השונים, דבר שהביא להכרה בצורך חדש של השמה ייעודית לבעלי תפקידי מפתח במשק.

מכאן, כי תהליך של השמה עבור בכירים מחייב טיפול פרטני ורגיש יותר מצד העוסקים במלאכת המיון והגיוס של "אצולת הניהול" הבכירה במשק הישראלי, ולרקום מערך כולל של שירותי השמה חכמים ואפקטיביים.

מחפשים אשפים בתחום השמת בכירים? לחברת Experis הצעה אידיאלית עבורכם!

חברת Experis, הנה חברת השמה מובילה המתמחה במתן שירותי מומחים ובאיתור, גיוס ומיון של עובדים לתפקידים שונים וברמות בכירות שונות.

חברת Experis מספקת שירות בלעדי המיועד לספק מענה כולל בתהליך של השמת בכירים במספר תחומים: מערכות מידע ומחשוב, הנדסה, מדעים מדויקים ותקשורת ובעבור מגזרים שונים כגון: בנקאות ופיננסים, תקשורת וסלולר, המגזר הציבורי והביטחוני, המגזר הפרטי העסקי, ביוטכנולוגיה והייטק.

חברת Experis מאמינה כי שירות העוסק בתהליך של השמה לתפקידים בכירים בתפקידי מפתח שונים כגון: מנכ"לים, סמנכ"לי פיתוח, שיווק ומכירות, תפעול וכדומה, מחייב ליווי צמוד של יועצים ומומחים בתחום וטיפול מעמיק במשאב האנושי, כמו גם הבנה מלאה של צורכי הלקוח - מזה, ודרישות תפקידי המפתח של המגזרים השונים במשק - מזה.

מהות השירות:

שירות Experis השמות, הנו שירות ייעודי וייחודי המתמחה במענה כולל של השמת בכירים. השירות מעמיד ללקוח ליווי של יועצים ומומחים מוסמכים לאורך כל שלבי התהליך: החל מהשלב הראשוני של הגדרת הפרופיל ועד השלב האחרון של היקלטותו לתפקיד ניהולי בכיר בחברה, וזאת באמצעות טקטיקה וידע ישים הנחוץ למועמדים המתמודדים על תפקידי "אצולה ניהולית" בכירה במשק הישראלי.

כיצד פועל השירות? 

לחברת Experis מנגנון השמה ממוחשב ואינטראקטיבי, המספק מאגר מיוחד של היצע וביקוש של משרות בכירות לתפקידי מנכ"לים, סמנכ"לי פיתוח, שיווק ומכירות, תפעול ועוד, ובמגוון רחב של מגזרים ציבוריים, פרטיים ועסקיים.

הפעלתה הפשוטה של המערכת, מקנה לך שליטה מלאה וחכמה על תהליך ההשמה וכל הנדרש ממך הוא הרשמה למערכת ויצירת כרטיס אישי המכיל את פרטיך האישיים, קורות חיים, ניסיון תעסוקתי והעדפות אישיות הנוגעות לתנאי העסקה ועבודה. המערכת, תקלוט את הנתונים האישיים ותבצע תהליך של התאמה והלימה מלאה בין היצע המשרות הבכירות ובין דרישותיך.

זאת ועוד, השירות אף מספק מענה לחברות וארגונים שונים במשק הישראלי, המעונינים בגיוס והתאמה של השמת בכירים ובאמצעותו תוכלו להקליד במערכת את דרישות התפקיד והניסיון הניהולי המתבקש, את מספר המשרות הבכירות המוצעות לאיוש, את תנאי ההעסקה, את מיקומו הגיאוגרפי של הארגון, ואת מגוון הכישורים הנדרשים.

לאחר קליטת הפרטים במערכת, מנגנון ההשמה הממוחשב יאתר עבורכם את האנשים המתאימים ביותר למשרה המוצעת, יועצי ומומחי החברה ילוו את הלקוח לאורך תהליך ההשמה ויספק לכם מענה כולל של איתור, גיוס ומיון של מועמדים פוטנציאלים, באמצעות שיטות מתקדמות של כלי מיון ומבחנים המיועדים לזהות ולנבא התאמה מלאה בין דרישות המשרה לבין פרופיל המועמד למשרה הבכירה.

ניסיון החברה בתחום השמת בכירים

אז אתם וודאי שואלים על ניסיון החברה בתחום ועל תקני האיכות וכללי האתיקה אשר לפיהם אנו עובדים? התשובה לכך פשוטה!

  • חברת Experis נוהגת לפי תו האיכות אליו הוסמכה על ידי מכון התקנים הישראלי בשנת 2004 והוא: ISO-9001 לאיתור, גיוס והעסקה בתחום המחשוב, מערכות המידע וההייטק.
  • חברת Experis מחוייבת להפגין וליישם מענה מקצועי, אמין ויעיל בתחומי מערכות המידע וההייטק, תוך הצבת רף גבוה בתחום ההשמה ותודעת שירות גבוהה.
  • על סמך היכרות מעמיקה עם שוק העבודה הישראלי בכלל, ובתחומי מערכות המידע, התקשורת, ההנדסה וההיטק - בפרט, בנתה חברת MIT מדד ביקושים סטטיסטי המתפרסם מדי חודש, המבוסס על מידע ממודעות הדרושים בעיתונות הארצית, ובכוחו לנבא ולהציג מגמות שונות המתחוללות בשוק עובדי ההייטק בישראל.

אז אם אתם מעונינים בשירות של השמת בכירים, הגעתם למקום הנכון.
המומחים של Experis יספקו לכם מענה כולל בכל הקשור לאיתור, גיוס, מיון והשמה של עובדים.

A different kind of talent company    Experis Israel
בעולם של טכנולוגיה מורכבת - כשרון הוא שם המשחק.
יותר מתמיד, הצלחה עסקית מבוססת על האנשים הנכונים
במקום הנכון, אותם כישרונות ומומחים ייחודיים הגורמים
לעסק להצליח ולבלוט אל מול האחרים.
  כיום אנו חלק מחברה גלובלית מובילה המספקת לכם את אותה רמת שרות ומקצועיות אליה הורגלתם, עם גב של קבוצה הפרוסה במעל 50 מדינות, מעסיקה מעל  38,000 עובדים ובעלת מחזור מכירות של מעל 3 מיליארד דולר בשנה.
 
כל הזכויות שמורות - © ManpowerGroup 2014    |  כתובת המשרד: רח' יגאל אלון 90 קומה 3 ת"א 67891 טלפון רב קווי בישראל: 03-5686400                                  תנאי שימוש  |  הצהרת פרטיות                   
 
 
בניית אתריםבניית אתרים