search

Experis Software

 Experis ברחבי העולם

 

דף הבית  >  About Experis Software

About Experis Software


יש ל Experis software  אתר חדש

 http://www.experis-software.co.il/


חברת Experis Software הינה בית תוכנה המספק שירותי פיתוח תוכנה במגוון טכנולוגיות.
עיקר פעילות החברה הינה התוכנית הייחודית להכשרת בוגרי מדעי המחשב ומדעים מדויקים לעולמות הפיתוח.

טווח השירותים מורכב, בין היתר, מ:
 הכשרות 
 הדרכות
 ייעוץ
 Turn-Key Projects
 שירותי פיתוח תוכנה

תוכנית ההכשרות של Experis Software היא תוכנית אינטנסיבית במיוחד האורכת בין 4.5 ל- 6 חודשים, כשבסופה, הופכים הבוגרים למפתחי תוכנה יעילים ומנוסים.
מטרתה העיקרית של התוכנית היא לאפשר לבוגריה לעמוד לצד בוגרי מדעי המחשב בעלי ניסיון של כשנתיים ולתפקד באופן דומה, אם לא טוב מהם.

Experis Software מציעה מגוון הכשרות הכוללות טווח רחב של טכנולוגיות-
כתיבת קוד יעיל, Object Oriented, Design, Real-Time, Multi-Threading, Operating Systems, Linux, Win 32/64, Embedded Linux, VxWorks, Network Programming, C++, C#, Java, Web, Android, Objective C...

הכשרת הדגל של החברה היא "המסלול המואץ"
"המסלול המואץ" מיועד לבוגרי אוניברסיטאות מצטיינים (בעלי ממוצע תואר גבוה מ- 85 וציון פסיכומטרי העולה על 650), אשר סיימו תואר במדעי המחשב. 

ההכשרה העיקרית הנוספת הינה תוכנית ההסבה לשוק ההייטק- התוכנית מיועדת לבוגרי חוגים למדעים מדוייקים מאוניברסיטאות מובילות, בעלי ממוצע תואר גבוה מ- 85 וציון פסיכומטרי העולה על 650.

קבלה לתוכנית ההכשרות של Experis Software מותנית במעבר מוצלח של סדרת ראיונות ומבחנים (אישיותיים ומקצועיים), המרכיבים את תהליך הסינון של החברה. Experis Software אינה גובה תשלום עבור ההכשרה, ובוגריה מתחייבים לעבוד עבור החברה במהלך שנתיים מתום ההכשרה.

השלב הראשון במסלול מוקדש ללימוד העקרונות הבסיסיים של פיתוח תוכנה, ברמה העולה על הנלמד בפקולטות למדעי המחשב באוניברסיטאות.
יתרת תקופת ההכשרה מוקדשת להבנה עמוקה יותר של הכלים והמנגנונים שבהם משתמשים מפתחי תוכנה בעולם האמיתי. המשתתפים רוכשים ניסיון בטכנולוגיות, מתודולוגיות ואסטרטגיות החשובות והעדכניות ביותר בעולם פיתוח התוכנה, וכן בנושאים קריטיים בהם נתקל כל מי שמפתח תוכנה בתעשייה. משתתפי ההכשרה לומדים אילו פתרונות מניבים הצלחה ומאילו כדאי להימנע. הם גם לומדים כיצד לנתח, לעצב וליישם נכונה פתרונות לבעיות לא מוכרות. יתרה מכך, מכיוון שעצמאות במקום העבודה היא דרישה אמיתית מאד של התעשייה, לימוד עצמי מהווה חלק אינטגרלי מתוכנית ההכשרה.

לאחר שסיימו את מסלול ההכשרה בהצלחה, בוגרי התוכנית מסוגלים לייצר פתרונות ברמה של עובדים בעלי כשנתיים ניסיון, אם לא טובים מכך, ובנוסף הם מחזיקים בכלים באמצעותם יוכלו ללמוד להסתגל במהרה לטכנולוגיות חדשות.

Experis Software מציעה מגוון רחב של הדרכות לקהל יעד הנע ממפתחים מתחילים ועד למנהלים בכירים. 
מירב הדרכות החברה מתמקדות בנושאים טכניים כמו פיתוח תוכנה Object Oriented, מערכות Embedded / Real-Time בשימוש Windows CE, Embedded XP, VxWorks, או Embedded Linux.
אך בו בזמן, Experis Software מספקת גם פתרונות הדרכה לנושאי User Interface, ניהול פרויקטים אג'יליים תוך שימוש במתודולוגיית Scrum, ועוד.
מלבד הקורסים בנושא Windows, כלל החומרים המועברים בהדרכות פותחו על ידי צוות מומחי העילית של Experis Software, המורכב מיועצים מנוסים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בפרויקטים מובילים בתעשייה.

 
שירותי הייעוץ שלנו נעים מעזרה למפתח תוכנה בודד ועד למתן ייעוץ ארגוני כולל.
מאז היווסדה, Experis Software התמקדה באיסוף הכישרונות המובילים בכל תחומי התוכנה המאתגרים ביותר. הפילוסופיה הפשוטה שלנו, הדוגלת בשימוש במקצוענים הטובים ביותר, לקבלת הפתרונות הטובים ביותר; הוכיחה את עצמה שוב ושוב. סיבה זו היא שהניעה את החברה לבחור בהנהלה המקצועית המורכבת מבכירי התעשייה- מומחים בעלי שם, כל אחד בתחומו. 
למרות בכירותם וניסיונם, המומחים של Experis Software תמיד מוכנים להפשיל שרוולים ולעבוד על מנת לספק פתרונות פיתוח מתקדמים.

 
 
שירותי פיתוח תוכנה
מפתחי התוכנה שלנו מגיעים מאוניברסיטאות מובילות והם בוגרי תארים במדעי המחשב או מדעים מדוייקים, ש- Experis Software מכשירה להיות מפתחי תוכנה מצויינים שמסלול אינטנסיבי וייחודי הנקרא- תוכנית ההכשרות של Experis Software (ראה לעיל).
שירותי פיתוח התוכנה ניתנים באתר הלקוח, והם שירותים ארוכי טווח.
אנחנו מחוייבים לחלוטין למומחיות המקצועית של שירותי פיתוח התוכנה שלנו ואנו תומכים וממשיכים להכשיר את המפתחים שלנו לאורך כל הדרך.


Turn key projects
ל- Experis Software ניסיון לא מבוטל בפיתוח ואספקה של תוכנה ללקוחות ממגוון תעשיות כמו Telecom, תעשיות ביטחוניות, Bio-Medical ותעשיות צבאיות. בכל זמן בו תצטרכו פיתרון Turn Key או ייעוץ, Experis Software תעזור לכם להאיץ את תהליך פיתוח התוכנה בארגון שלכם, להוריד עלויות ותעניק לכם את היסודות עליהם תוכלו לבנות תהליכי פיתוח איכותיים.
 
A different kind of talent company    Experis Israel
בעולם של טכנולוגיה מורכבת - כשרון הוא שם המשחק.
יותר מתמיד, הצלחה עסקית מבוססת על האנשים הנכונים
במקום הנכון, אותם כישרונות ומומחים ייחודיים הגורמים
לעסק להצליח ולבלוט אל מול האחרים.
  כיום אנו חלק מחברה גלובלית מובילה המספקת לכם את אותה רמת שרות ומקצועיות אליה הורגלתם, עם גב של קבוצה הפרוסה במעל 50 מדינות, מעסיקה מעל  38,000 עובדים ובעלת מחזור מכירות של מעל 3 מיליארד דולר בשנה.
 
כל הזכויות שמורות - © ManpowerGroup 2014    |  כתובת המשרד: רח' יגאל אלון 90 קומה 3 ת"א 67891 טלפון רב קווי בישראל: 03-5686400                                  תנאי שימוש  |  הצהרת פרטיות                   
 
 
בניית אתריםבניית אתרים